hlavníinzerátynapište námdotazyodkazy 
 Dnes je  20.11.2017  English Help
DATABÁZE PŘÍJMENÍ

DATABÁZE PŘÍJMENÍ - Příjmení přidaná během posledních 30 dnů.

PŘÍJMENÍ OBEC OBLAST PŘIDÁNO
VODSEĎÁLEK Vysoké nad Jizerou, Jilemnice, Vrchlabí, Dolní Dvůr Jiná oblast 18.11.2017
VODSEĎÁLEK Vysoké nad Jizerou, Jilemnice Jiná oblast 18.11.2017
SKUHROVEC Tlustice Beroun 17.11.2017
ŠINKNER Záluží Beroun 17.11.2017
CINTL Tlustice Beroun 17.11.2017
CINTL Hořovice Beroun 17.11.2017
CIBULKA Drozdov Jiná oblast 17.11.2017
CIBULKA Bzová Beroun 17.11.2017
CIBULKA Kanice Domažlice 17.11.2017
CIBULKA Domažlice Jiná oblast 17.11.2017
HOLOUBEK Velichov Karlovy Vary 17.11.2017
BELZA VÁCLAV Konárovice Jiná oblast 17.11.2017
BELZA JAN Ovčáry Jiná oblast 17.11.2017
BELZA FRANTIŠEK Němčice Jiná oblast 17.11.2017
MAJDL Kdyně, Prapořiště, Brančov, Branišov, Skelná Huť, Glashütten, Bystřice, Libkov, Domažlice 15.11.2017
BALAŠ,BALAŠOVÁ  www.dragounovicrodina.estranky.cz/ Budyně nad Ohří Jiná oblast 15.11.2017
BROŽOVÁ KATEŘINA * 24.11.1863  www.dragounovicrodina.estranky.cz/ Čeradice 25 Kladno 15.11.2017
MYSLIVEC  - Rašovice Kutná Hora 14.11.2017
INDRUCH Provodovice, Opava Jiná oblast 13.11.2017
DOLEŽALOVÁ Šereč Náchod 13.11.2017
VRČAN Strážov Jiná oblast 13.11.2017
MALÍKOVÁ Archlebov Hodonín 12.11.2017
SUCHÁČEK Horní Lideč Opava 12.11.2017
JANDORA Archlebov, Strážnice, želetice Hodonín 12.11.2017
ŠIMKOVÁ Krupá Kolín 12.11.2017
MALČIC Hlohovec Jiná oblast 12.11.2017
VYMYSLICKÝ Břeclav-Poštorná Břeclav 12.11.2017
ŠVANCARA Trpín Vír Jiná oblast 12.11.2017
KRBEC Petrovice Příbram 12.11.2017
TEPLAN Staňkov, Puclice Jiná oblast 11.11.2017
AUGUSTIN VLACH ROČNÍK 1899 Drnovice Okres Blansko, Pohodlí Jiná oblast 11.11.2017
HOUSA Žďár Jiná oblast 10.11.2017
KUKENĚ Turnov Jiná oblast 10.11.2017
SEEWALD Březany Znojmo 10.11.2017
JURÁK Radkov Žďár nad Sázavou 10.11.2017
TRVDON Uherské Hradiště 10.11.2017
BRÁZDA Vysoké Studnice Jiná oblast 10.11.2017
CHRÁSTEK NEBO CHRÁSTKOVA Kunovice Jiná oblast 10.11.2017
TUREČKA Jiná oblast 10.11.2017
JOPEK Zator Bruntál 9.11.2017
SMOLKA Pivonice, Dolní Rožínka Jiná oblast 9.11.2017
RANČÁK Česká Lípa Česká Lípa 7.11.2017
PELC  PELC WEB SITE Tuháň, Kly Mělník 7.11.2017
ZÍKA Čtyři Dvory České Budějovice 5.11.2017
PRINZ Štiptoň, Novohradské Hory Jiná oblast 5.11.2017
TONSERN Jiná oblast 5.11.2017
ZBOŘIL   https://www.myheritage.cz/site-family-tree-471757281/zbořil Brno Jiná oblast 4.11.2017
ŠTUSÁK Vlčkov, Sloupnice, Česká Třebová Jiná oblast 4.11.2017
PITRUSOVÁ Trutnov Jiná oblast 4.11.2017
VYSEKAL Kutná Hora Jiná oblast 3.11.2017
URBANOVÁ(CHMELKOVÁ) Kutná Hora Jiná oblast 3.11.2017
ZÁKOUCKÁ (KLOUDOVÁ) Semily Semily 3.11.2017
KLOUDA(MATKA ČÍŽEK) Paběnice Semily 3.11.2017
CHUDĚJ Malé Karlovice, Velké Karlovice, Dlhé Pole, Pelhřimov, Jindřichův Hradec Jiná oblast 1.11.2017
KRAUS Praha Modrany Jiná oblast 29.10.2017
MIKULA Bílovice nad Svitavou, Pláňava Brno 29.10.2017
BROM Vinaře, Dolní Bučice Kutná Hora 29.10.2017
GLASER  Glaser Web Site Všelibice, Český Dub Liberec 28.10.2017
ULEHLOVÁ Brunál Bruntál 28.10.2017
KREUZIGER Bruntál 28.10.2017
DYMEŠ Hradec Králové (Kukleny) Hradec Králové 28.10.2017
DIVIŠ Mostečný (Pluhův žďár) Jindřichův Hradec 28.10.2017
BUBLA Hradec Králové (Kukleny) Hradec Králové 28.10.2017
BIER Koclířov, Vídeň (Jedlersdorf), Praha, Pardubice, Hradec Králové Svitavy 28.10.2017
ŠTĚPÁN Chválkov Pelhřimov 28.10.2017
PĚSTA Truskovice Strakonice 25.10.2017
PINTA Chomutov, Těšínov, Frýdek Místek Písek 24.10.2017
ÓBERT, OBERT, OBERTECH, OBERTÉJE Peres (též Pravotitz, Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
HARCZEK Nagy-Bélicz (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
GORUŠKA, GORUŠKO Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
MIKUS, MIKUŠ, MIKUŠOVICH Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
GARBEL Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
MANÓ, MANO Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
POLSCINY, POLSCIN, POLCSINICH Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
SZABÓ Tök (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KÁPOSZTÁR Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
BOLLÓK, BALLO, BALLÓ Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KÉSÉRI Szabadszállás, Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
TABOR (snad) Somorja (Horní země), pak Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
SIGÁRDI (snad) Somorja (Horní země), pak Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
VARGA Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
BAK Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
SZÜTS Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
GULYÁS, GUJAS Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
PAP Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
DŐMŐS Dunavecse (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KOTSIS Szabadszállás (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
PAP Kunszentmiklós (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
HENTZ, HENTZE (snad) župa Nyitra (Horní země), pak Áporka (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
POSVAI (snad) Borfő (župa Hont, Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
KISS Vál (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KEMÉNY Tók (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
CIKÁNOVÉ Z ČERMNÉ Hostinné, Čermná, Jaroměř Jiná oblast 24.10.2017
RÉSŐ Majosháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
KORSÓS, KORSOS Majosháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
PARÓKA-NAGY Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
BESENCZI, BESENTZI, BESENCZEI Kiskunlaczháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
CSERNA (snad) župa Komárom (Horní země), Vál, Áporka (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
NAGY Áporka (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
NAGY Tass, Szabadszállás (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
GALAMBOS (snad) Borfő (župa Hont, Horní země), Áporka, Majosháza (Uhry) Jiná oblast 24.10.2017
GERL, GIRL, KERL, KENL (OVČÁCI) Malesice, Město Touškov Plzeň 24.10.2017
ŠEBEK Březka, Holín Jiná oblast 24.10.2017
JENČEK, JENÍČEK Cidlina, Jičín, Železnice, Pekloves, Holín Jičín 24.10.2017
BERNARD, BERNARDT, BERNÁT Spyšovy (snad), Příchvoj, Rakov Jičín 24.10.2017
ULRICH, ULRYCH, ULDRICH Příchvoj, Hořice, Poděbrady Jiná oblast 24.10.2017
VESELÝ Čejetice Mladá Boleslav 24.10.2017
FRIDRICH Sudovo Hlavno (možná), Březinka, Stránka, Kovanec, Bezno Jiná oblast 24.10.2017
TŘEŠŇÁK Nymbursko, Všelisy, Horky, Strenice Jiná oblast 24.10.2017
PECHÁČEK Skalsko, Bezno, Poděbrady, Kutná Hora, Libeň Jiná oblast 24.10.2017
KUČERA Předměřice nad Jizerou Mladá Boleslav 24.10.2017
UŘÍDIL Hlavenec, Sudovo Hlavno Praha-východ 24.10.2017
JAKUBŮ, JAKUBŮV, JAKUB, JAKUBOVÝ (ALIAS VÁPENÍK) Sudovo Hlavno, Kochánky, Hlavenec Praha-východ 24.10.2017
HADRBOLEC Kozly, Mratín, Všetaty, Svémyslice, Nedomice, Ovčáry, Hlavenec, Stará Boleslav, Libeň Praha-východ 24.10.2017
STREJC (OVČÁCI) Bíluky, Petrovice, Radochovy, Osobovy, Štipoklasy, Žinkovy Jiná oblast 24.10.2017
POEßL, PÖßL, PEZL, PETZL (OVČÁCI) Chocenice, Horšice, Radkovice, Štipoklasy, Němčice, Žinkovy Jiná oblast 24.10.2017
KOßLER, KOZLER (OVČÁCI) Malý Újezd, Drozdov, Biskoupky, Myslinka, Čeminy, Kokořov, Nekmíř, Bíluky, Žinkovy, Žitín, Libeň Jiná oblast 24.10.2017
KALINA Smolivec, Životice, Oselce, Stříbrná Lhota, Mníšek pod Brdy Jiná oblast 24.10.2017
VÁCLAVÍK Benešova Hora, Stříbrná Lhota, Mníšek pod Brdy Jiná oblast 24.10.2017
ADAM Kobylisy (snad), Lysá nad Labem Nymburk 24.10.2017
SPOUSTA, SPAUSTA Plánice, Lysá nad Labem, Karlín Jiná oblast 24.10.2017
HOLAS, HOLLAS Libeň Praha 24.10.2017
HAVRÁNEK Libeň Praha 24.10.2017
ZEMAN (snad, dle SPPV) Staré Město (pražské), pak Chabry, Hloubětín Jiná oblast 24.10.2017
ŠPITÁLNÍK Kněž, Bohnice, Vysočany, Libeň Jiná oblast 24.10.2017
TINß, THÜN, TUNES Litíč (Littitsch), Dubenec, Libotov (Liebenthal) Trutnov 24.10.2017
RICHTER Hřibojedy (Sibojedt), Libotov (Liebenthal) Trutnov 24.10.2017
GOLL Litíč (Littitsch), Bílsko u Hořic Jiná oblast 24.10.2017
RUß, RUES, RUZ, RUS Libotov (Liebenthal), Jaroměř Trutnov 24.10.2017
NOVÁK Hustířany, Vřešťov Hradec Králové 24.10.2017
SKOŘEPA, ŠKOŘEPA Habřina Hradec Králové 24.10.2017
BUKAČ Habřina Náchod 24.10.2017
KAREL Černilov, Semonice, Habřina, Velichovky, Jaroměř Jiná oblast 24.10.2017
ČERNÝ Librantice, Újezd, Smiřice Hradec Králové 24.10.2017
HÁJEK Hubíles, Černožice Hradec Králové 24.10.2017
ŠUBRT, ŠUBERT Bačetín Rychnov nad Kněžnou 24.10.2017
SCHEJBAL Bačetín, Smiřice Jiná oblast 24.10.2017
KEYSLAR, KEYZLAR, GAYSLER Hořenice, Jaroměř Náchod 24.10.2017
RIEDL, RYDL, RÝDL, RYDEL Čáslavky, Dolany, Jaroměř Náchod 24.10.2017
PAULÍČEK, PAVLÍČEK Bukovina, Dolany Náchod 24.10.2017
PÁDR, PADR, PADER, BADER Dolany, Čáslavky, Jaroměř Náchod 24.10.2017
RENNER Mladá Boleslav Mladá Boleslav 24.10.2017
LÁSKA Mladá Boleslav, Jaroměř Mladá Boleslav 24.10.2017
TSCHÖB/TSCHÖP/ČEJP Kohoutov (Koken), Vlčkovice (Wölsdorf), Jaroměř Jiná oblast 24.10.2017
JIRÁSEK Zlíč, Jaroměř Náchod 24.10.2017
BENYÁK, BENYAK, BENIAK Ribény (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
GYURIK, CZURIGH, DZURIK Ribény, Alsó-Nasticz (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
ORSZÁGH Nedasócz (Horní země) Jiná oblast 24.10.2017
BATORA, BATHORA, BÁTORA Alsó-Nasticz (Horní země), Josefov, Jaroměř, Praha Jiná oblast 24.10.2017
MOJŽÍŠ Rtyně v Podkrkonoší Náchod 23.10.2017
MOJŽÍŠ Lysice Blansko 23.10.2017
MOJŽÍŠ Solnice, Rychnov nad Kněžnou 23.10.2017
KROUPA Jinín Jiná oblast 22.10.2017
UHER Řepice Jiná oblast 22.10.2017
HRUBÝ Droužetice Jiná oblast 22.10.2017
ZOBAL Domanice, Droužetice Jiná oblast 22.10.2017
ŘÍHA Strakonice, Kožlí, Vídeň Jiná oblast 22.10.2017
BELZA MATĚJ Chotyš Jiná oblast 22.10.2017
OFNER Louny Louny 22.10.2017
KUBÍČEK Řiky Semily 22.10.2017
Rodopis.cz
Copyright © 2017 Rodopis.cz
Všechna práva autorů vyhrazena
Poslední aktualizace: 10.3.2017